تنگی نفس اهوازی ها باعث کشف بزرگ علمی نماینده اهواز شد

تنگی نفس هم برای اهواز شد سوژه ! حالا از هر نوع سوژه ,این یکی دیگه واویلاست !

نماینده چند ساله مردم اهواز در مجلسو علت تنگی نفس را آلرژی میدونه و راحت عنوان

میکنه یکی از گزینه های تنگی نفس آلرژیست( کشف بی سابقه ای که دنیای پزشکی

و دگرگون میکنه !)

وبعد راحت تر اظهار کرده که هر کی دچار تنگی نفس شده از قبل آسم داشته ! (من از

تمام ایمونولوژیست ها .برونکولوژیستها . اعضاتیم پزشکی .دانشجویان.اینترنها و کلا هر

کس یه روزی به پزشک مراجعه کرده عذر می خواهم )

البته ایشون یه توضیح هم دادند که : افراد در سه سطح دچار این بیماری شده اند ! حاد - متوسط-خفیف..

سطح حاد بستری شدند, سطح خفیف سرپایی و احتمالا سطح متوسطی که فرمودند هست ولی نگفتن چی شدند  : امتیاز گرفتن رفتن مرحله بعد ! 

متن مصاحبه ایشون در اکسین پرس  :oxinpress.ir

اصر سودانی در خصوص عامل جدید بیماری تنگی نفس در استان خوزستان عنوان کرد: بر اساس تحقیقاتی که تا این لحظه صورت گرفته یکی از گزینه های اصلی وقوع این بیماری آلرژی است.

وی افزود: در هوای شهر اهواز و سایر شهرهای دیگر استان که با این بیماری مواجه شده اند نوعی ماده محرک وجود دارد که از طریق تنفس وارد بدن انسان می شود و این مسئله باعث بروز تنگی نفس در افراد می شود.

نماینده مردم شهر اهواز در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه در تلاش هستیم تا این ماده محرک را شناسایی کنیم، گفت: بسیاری از افرادی که در اثر تنگی نفس به مراکز درمانی مراجعه کرده اند دارای سابقه بیماری آسم بوده اند و یا اینکه به طور ناگهانی دچار این حالت شده اند که اصطلاحا به آن برونکو اسپاسم گفته می شود.

سودانی تصریح کرد: افرادی که دچار این مسمومیت شده اند در سه سطح حاد متوسط وخفیف بوده اند که افرادی دچار تنگی نفس به صورت حاد شده اند در بیمارستان ها بستری و افراد که بیماری آن ها به صورت خفیف بوده نیز به صورت سرپایی در مراکز درمانی مداوا شده اند.

وی در خصوص ارایه نتایج گزارش این بیماری در صحن علنی مجلس گفت: در صحبتی که صبح امروز با رئیس مجلس شورای اسلامی داشتم وی اعلام کرد که گزارش هنوز به مجلس نرسیده است اما به زودی این گزارش در صحن علنی مجلس قرائت خواهد شد.

/ 0 نظر / 12 بازدید